O mnie

Jestem doświadczonym przedsiębiorcą i certyfikowanym specjalistą w obszarze cyberbezpieczeństwa, technologii mobilnych i webowych. Moje wieloletnie doświadczenie obejmuje przeprowadzanie transformacji przedsiębiorstw, cyfryzacji, projektowanie i wdrażanie innowacji cyfrowych w tym również zarządzanie projektami i optymalizacją procesów dla startupów, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji.

Nieustannie angażuję się w zgłębianie najnowszych trendów technologicznych, aby zapewnić moim klientom najwyższej jakości usługi. Jestem pasjonatem technologii AI oraz analizy danych, które wykorzystuję w celu tworzenia rozwiązań zwiększających wydajność, bezpieczeństwo i wartość biznesową. Moje działania skupiają się na usprawnianiu procesów, zwiększaniu przychodów oraz wspieraniu rozwoju przedsiębiorstw poprzez moje doświadczenie i wiedzę.

Jako mentor i lider projektów skupiam się nie tylko na rozwoju technicznym, ale także na budowaniu trwałych relacji i współpracy z moimi klientami. Moim celem jest nie tylko dostarczenie rozwiązań technologicznych, ale przede wszystkim pomoc w rozwoju i transformacji ich biznesów, aby odnosiły one długotrwały sukces.

Jestem przekonany o konieczności ciągłego rozwoju i adaptacji do nowych wyzwań. W erze cyfrowej transformacji, posiadanie umiejętności niezbędnych do skutecznego prowadzenia procesów zmiany jest kluczowe. Czerpię ogromną radość z możliwości przyczynienia się do usprawniania działań klientów oraz wspierania ich w osiąganiu celów poprzez moje doświadczenie i wiedzę.

20

lat doświadczenia

218

zrelizowanych projektów

46

zadowolonych klientów

Dyplom ukończenia studiów z wyróżnieniem. Za obronę pracy dyplomowej pt. „Design Sprint jako zwinna i kreatywna metoda wykorzystywana w rozwoju start-upów”.

Stypendium naukowe za wybitne osiągnięcia w nauce otrzymywane przez cały okres studiów.